V3 Bilişim A.Ş


Beyaz Eşya E-Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

Beyaz Eşya e-ticaret sitesi, Beyaz Eşya e-ticaret sitesi kurmak istiyorum? Beyaz Eşya e-ticaret sitesi kurmak istiyorum? Beyaz Eşya e-ticaret sitesi yapmak istiyorum? bu makalemizde sorularınıza cevap bulacaksınız ve sizde kolayca e-ticaret yapabileceksiniz.

 

Beyaz Eşya sektörü e-ticaret büyüme oranlarını %40’larda gördükçe daha da fazla içerisinde yer alma arzusunda. Son dönem e-ticaret yapan ve başarılı olan Beyaz Eşya sektör önderlerini gördükçe Beyaz Eşya e-ticaret sitesi çalışmaları daha da fazlalaşmakta. Hangi sektörde yer alırsanız alın şu bir gerçek hazır paket yazılımlarda özel yazılımda olduğu kadar serbest hareket edemez ve tam manası ile istediğinizi elde edemezsiniz. Bu konunun asıl nedeni yazılımların sadece Beyaz Eşya e-ticaret sitesi yapmak adına hazırlanmamasıdır. Hazır paket yazılımlar ana amaçlarına göre şekillendirilmiş altyapılardır. Beyaz Eşya e-ticaret sitesi, Beyaz Eşya e-ticaret sitesi kurmak istiyorum? dediğinizde web sitesinden farklı olarak birçok varyasyon ile dijital pazarlama etkinliklerinin sıklıkla kullanıldığı bir alandır. Bu özelliklerin birçoğu son kullanıcıya basit olarak gözükse de işin aslı bundan farklıdır. Çoğu zaman SEO (Search Engine Optimization, Arama Motoru Optimizasyonu) standartlarında hazırlanan e-ticaret siteleri açılış hızından tutun içerisinde anahtar kelimelerin bulunacağı indexleme alanına kadar oldukça özenle hazırlanır.

Beyaz Eşya e-ticaret sitesi nasıl yapılır?

Beyaz Eşya e-ticaret sitesi nasıl yapılır? Beyaz Eşya e-ticaret sitesi yapmak istiyorum? dediğinizde aslında başlangıçta hem zaman, emek hem de maliyet olarak en uygun olan hazır paket site yapımında sektörel bir çalışma değildir. Maliyetli bir özel yazılım yerine genelde B2C yazılımı üzerinden Beyaz Eşya e-ticaret sitesi hazır olarak rahatça kullanılabilmekte.

Beyaz Eşya e-ticaret ürün satmak istiyorum

Beyaz Eşya e-ticaret ürün satmak istiyorum? Beyaz Eşya e-ticaret ürün nasıl satabilirim? Sorusunun net yanıtı e-ticaret ve bu noktada en önemli konu dijital pazarlamaDijital pazarlama nedir sorusuna verilecek ana yanıt e-ticaret i en etkin şekilde başarılı kılan alt alandır. Pazarlamada faydalar ve maliyetler üzerine kurulu bir sistem yapısı mevcut olsa da kanıksanmış insan alışkanlıklarından ileri gelen davranış profillerine göre pazarlama stratejisi belirleme her zaman geçerli bir yöntem olarak kalacaktır. Dijital Pazarlama etkileri zaman içerisinde ortaya çıkan ve sonuçları itibari ile e-ticaret adına en önem arz eden konudur. Dijital pazarlama e-ticaret içerisinde çok kısa tutulmasına rağmen yapılan maliyetsiz ve en basit faaliyetlerden biri olan toplu e-mail gönderimleri farkındalık yaratma adına oldukça etkilidir ama içerisinde kullanılacak pazarlama dili tamamen geçmiş pazarlama tecrübelerinden kaynaklı bir yetkinlik gerektirir.

Beyaz Eşya e-ticaret ürün göndermek istiyorum? Beyaz Eşya e-ticaret ürünleri nasıl gönderebilirim? Kendi nakliye yolunuzu seçebilirsiniz ya da e-ticaret sektörünün kardeşi kargoyu tercih edebilirsiniz. E-ticaret pazarı yıllık anlamda Türkiye’de %40 a yakın büyümekte ve kargo e-ticaret in en sık kullandığı yan sektör. Buda kazancının %35 ni e-ticaret den sağlayan kargo firmalarının e-ticaret alanına daha iyi bir hizmet vermesine sebep olmakta. E-Ticaret de Beyaz Eşya sektörünün yaygınlaşmasıyla beraber DESİ fiyatlarının da rekabet kaynaklı daha fazla düşmesi söz konusu olabilir.

E-Ticaret ile Yurtdışına Beyaz Eşya Satmak çoklu dil seçeneği ve çoklu para birimi seçeneği olan e-ihracat yazılımları ile yapılabilir. Bu noktada mikro ihracat avantajlarından faydalanmak adına ya kargo ya da lojistiği sizin tarafınızdan yönetilebilecek bir çalışma tercih edilebilir. Beyaz Eşya e-ticaret sitesi, Beyaz Eşya e-ticaret sitesi kurmak istiyorum? diyerek çıktığınız yolda özellikle Avrupa pazarı ve Ortadoğu pazarına oran ile ülkemizde döviz kuru kaynaklıda olsa oldukça makul fiyatlarda ürün alınabilmesi ayrıca bir e-ihracat tercihidir. Unutmayalım içinde bulunduğumuz dönem itibarı ile e-ticaret ülkemizde %40’larda bir büyüme bandında ilerlemekte bundan bağımsız bir şekilde ihracatta %12 büyüyerek ülkemizde rekor kırmış durumdadır.

Beyaz Eşya E-Ticaret Ürün Fotoğrafları Nasıl Olmalı konusu aslında görecelidir. Çok başarılı akıllı telefon çekimleri de varken profesyonel ajansların başarısız çalışmaları da mevcut. Ancak genel anlamda e-ticaret sitesi ürün görselleri nasıl olmalı derseniz biraz pastel ama albenisi olan canlı renklerin kullanılması ürünü profesyonel gösteren fotoğraflar ortaya çıkararak oldukça fazla ilgi çeker.

E-Ticaret Paneli

E-Ticaret paneli e-ticaret sitesini yöneten kişinin kullanacağı paneldir. Stok bilgilerine istinaden güncel ürünlerin yüklenmesi ve promosyon etkinlikleri benzeri birçok şeyin arka tarafta hazırlandığı paneldir. Profesyonel bir şekilde Beyaz Eşya a e-ticaret sitesi, Beyaz Eşya e-ticaret sitesi kurmak istiyorum? sorunuza karşılık yazılım yapan firmaların sitelerinde demo adında örneklerini görebileceğiniz yönetim panelleri vardır. Bu panellerde en çok ön plana çıkan özellikler ise kulanım kolaylığı, geliştirile bilirlik ve çözüm üretebilme potansiyelidir.

E-Ticaret Yazılım İncelemesi

E-Ticaret yazılım incelemesi yaparken yazılım firmaları içerisinde bir seçim yapmanız gerekir ise paketlerinin kapsamını örnek kullanımlardan inceleyerek sizler için %80 yeterli olan firmaları tercih etmenizde sizin açınızdan fayda vardır. Beyaz Eşya e-ticaret sitesi, Beyaz Eşya e-ticaret sitesi kurmak istiyorum? talebinize yanıt veren yazılım firmaları içerisinde siz uzun vadeli bir çalışmada özellikle teknik destek anlamında ücretsiz taahhütte bulunan ve bunun arkasında durabileceğine inandığınız firmaları seçin.

E-Ticaret yazılım firması seçimi için en dikkat edilmesi gereken konulardan biri de yaptıkları çalışmalar. Özellikle yazılım firması tarafından referans olarak verilen, daha önce yaptıkları e-ticaret sitesi çalışmalarına gösterdikleri özen ilerde yapılacak çalışmalara gösterecekleri özenle ilgili fikir sahibi olmanızı sağlar.

Hazır Paket Beyaz Eşya E-Ticaret Fiyatları

Hazır paketler aşağıda temel yazılım farklarına göre ortalama piyasa fiyatları ile aşağıdaki şekilde sıralandı.

  • B2C Business to Consumer – (İşletmeciden Tüketiciye) Ürün Satışı. B2C E-İhracat Çoklu Dil ve Para Birimi ile Ülke Bazında E-Ticaret Sayfası. (5000-6000TL)
  • B2B Business to Business – (İşletmeciden İşletmeciye) Üyelik Oluşturma. Bayi ve Satış Ağı Yönetimi, Toplu Ürün Satışı. (6500-7500TL)
  • C2C Consumer to Consumer – (Tüketiciden Tüketiciye) Üyelerin Sayfa Oluşturması. İkinci El Ürün Satışı ve Pazaryeri Üzerinden Komisyon Geliri. (10000-12000)

Beyaz Eşya E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

Beyaz Eşya E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar son zamanlarda oldukça çoğalsa da güvenilir bir hizmet alabilmek adına en dikkat edilmesi gereken ilk konu yazılım firmasının yer sağlayıcı belgesinin bulunup bulunmamasıdır. İkinci olarak ise yazılım konusunda KOSGEB ya da benzeri destekler alabilmeniz için yazılımın lisanslı olmasıdır. Üçüncü olarak sizin ile vereceği hizmete yönelik yapacağı ikili antlaşmanın kapsamı ve bağlayıcılığıdır. Beyaz Eşya e-ticaret sitesi, Beyaz Eşya e-ticaret sitesi kurmak istiyorum? konusundan bahsederken unutmamak lazım faturasız bir yazılım temin ettiğinizde ya da açık kaynak kendiniz site kurduğunuzda KOSGEB ve benzeri teşviklerden faydalanamayacağınız büyük bir dezavantajınız olur. Beyaz Eşya e-ticaret sitesi yapan firmalar arasında bir tercih de bulunacaksanız yer sağlayıcı hizmet belgesi olan ve resmen yaptığı çalışma ile ilgili BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından denetlen ilebilir düzeyde kurumsal firmaları tercih edin.

KMK e-ticaret yazılımı

KMK e-ticaret yazılımı geleceğe dönük vizyonel bakış açısıyla hazırlandığı için bu konuda bilinen en önde kurumsal bilgi teknolojileri yazılımlarındandır. KMK Bilgi Teknolojileri B2C yazılımlarında ise B2B yani üyelik oluşturma, gruplandırma donanımının gelişmiş şekilde kullanımına verdiği destek ile oldukça kapsayıcı bir B2C e-ticaret yazılımı sunarak tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Beyaz Eşya e-ticaret sitesi, Beyaz Eşya e-ticaret sitesi kurmak istiyorum? iradesini sergilediğiniz talebinizi anlıyorum ancak elinizde eğer KMK e-ticaret yazılımı varsa Türkiye’yi ürünlerinizden niye mahrum edesiniz.

Gelecek e-ticaret Gelecek

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (212) 982 7105
Satış: +90 (850) 532 7008
Destek: +90 (545) 561 9207
Jooble:Türkiye iş ilanları

Bize Yazın

V3 Bilişim Anonim Şirketi

Mall Of İstanbul The Office Kat:17 No:136 Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: 922118748000001